PP Tuning moto daļas.

PP Tuning sporta stūre


PP Tuning sporta stūre
PP Tuning sdporta stūre ir vieglāka, lielākas regulēšanas iespējas, kritiena gadījumā nav jāmaina visa stūre, bet gan tikai stūres trubiņa. Stūres pieejamas dažādiem dakšas štoku diametriem.

PP Tuning sporta kāpšļi


PP Tuning sporta kāpšļi
PP Tuning sporta kāpšļi ir ļoti izsturīgi, viegli var mainīt kāju atrašanās vietu, gan horizontāli, gan arī vertikāli. Regulējami sviru garumi atkarībā no kājas izmēra. Sporta kāpšļi ir pieejami ar standera un reverso ātruma pārslēgšanas sistēmu. Kāpšliem var pieslēgt hidraulisko slēdzi, kas nodrošina bremžu signāla ieslēgšanu. Ja kāda no PP Tuning kāpšļa detaļām, kritiena gadijumā tiek salauzta to var iegādāties atsevišķi.

PP Tuning sajūga un bremžu sviras (hēbeļi).


PP Tuning sporta sviras (hēbeļi)
PP Tuning sajūga un bremžu sviras ir izgatavotas no izsturīga alumīnija. Daudz plašāks regulēšanas diapazons nekā orģinālajām svirām. Svirām ir pieejami divi garumu: īsās un garās. Garās sviras kritiena gadījumā nolokās, lai tās nesalauztu. Sviras pieejamas piecās dažādās krāsās: melnā, sudraba, zelta, zilā un sarkanā.

PP Tuning bākas vāciņš.


PP Tuning bākas vāciņš
PP Tuning bākas vāciņi ir vairākas reizes vieglāki nekā oriģinālie, kas nav mazsvarīgi. Tajos nav iestrādāta atslēga. PP Tuning bākas vāciņi ir divu veidu: skrūvējamie un vāciņi ar ātro atvēršanas sistēmu. Bākas vāciņi ir pieejami divās krāsās: alumīnija un melnā krāsā.Pēdējās izmaiņas veiktas : 28.03.2018. 21:58:44

Moto riepas Pirelli.