Motul eļļa motocikliem

  • MOTUL ir augstākās klases eļļas, kuras paši izmantojam sacīkšu dzinējos un iesakām tās citiem.
  • Pilnu Motul motociklu eļļu klāstu var apskatīt www.motul.com.
  • Pēc klienta vēlmes varam izmantot arī citu ražotāju eļļas un šķidrumus.

Dažas no populārākajām Motul eļļām un šķidrumiem


motul 300V 4T Factory Line 10W-40 300V 4T Factory Line Double ester (Sintētiska)
100% sintētiska eļļa uz dubultu esteru bāzes 4-taktu sporta motocikliem ar atdalītu vai integrētu pārnesumu kārbu un slapjo sajūgu, kas tiek lietoti ekstrēmos darba apstākļos pie augstām temperatūrām un īpaši lieliem apgriezieniem.

Standarti: Pārsniedz eksistējošos standartus JASO VI un API, slapjajam sajūgam JASO T904
Pielietojums: Sacīkšu dzinējos


motul 7100 4T 10W-40 7100 Ester 4T (Sintētiska)
100% sintētiska eļļa uz esteru bāzes 4-taktu motocikliem ar atdalītu vai integrētu pārnesumu kārbu un slapjo sajūgu. Lietojama motoros, kam pieprasīti Euro2 vai Eiro3 standarti. Izmantojama visu veidu motociklos ar vai bez katalizatoriem. Sastāvam pievienotas nodilumu un trokšņu samazinošas piedevas ātrumkārbai. Noturīga eļļas kārtiņa pie augstām temperatūrām. Samazināts fosfora un sēra daudzums, lai nodrošinātu katalizatoru ilgmūžību un atbilstību jaunākajiem atgāzu emisijas standartiem.

Standarti: API SL/SJ/SH/SG, JASO MA Nr.M033MOT052
Pielietojums: Ielas un sacīkšu dzinējos


motul 5100 4T 10W-40 5100 Ester 4T (Pussintētiska)
Pussintētiska (Technosynthese®) esteru bāzes eļļa 4-taktu motocikliem ar atdalītu vai integrētu pārnesumu kārbu un slapjo sajūgu. Lietojama motoros, kam pieprasīti Euro2 vai Eiro3 standarti. Izmantojama visu veidu ielas un šosejas, triāla, krosa, enduro un citos motociklos ar vai bez katalizatoriem. Sastāvam pievienotas nodilumu un trokšņu samazinošas piedevas ātrumkārbai. Noturīga eļļas kārtiņa pie augstām temperatūrām. Samazināts fosfora un sēra daudzums, lai nodrošinātu katalizatoru ilgmūžību un atbilstību jaunākajiem atgāzu emisijas standartiem.

Standarti: API SL/SJ/SH/SG, JASO MA Nr.M033MOT056
Pielietojums: Ielas un sacīkšu dzinējos


motul 3000 4T 20W-50 3000 4T (Minerālā)
Minerālā eļļa 4-taktu motociklu dzinējiem ar atdalītu vai arī integrētu pārnesumu kārbu un slapjo sajūgu. Pastiprināta ar EP (Extreme Pressure) piedevām, kas pasargā dzinēju un pārnesumu kārbu no dilšanas un pagarina to darba mūžu. Labas dzinēja mazgāšanas īpašības.

Standarti: API: SG; JASO: MA Nr.M033MOT059
Atbilst: Harley Davidson specifikācijām


Fork Oil Factory Line Fork Oil Factory Line
100% sintētisks esteru bāzes hidrauliskais šķidrums sporta dakšām. Labas pret nodiluma un augsta spiediena īpašības. Stabilas amortizācijas īpašības visās temperatūrās. Pret oksidēšanās, berzi samazinošas, blīvslēgu aizsardzības un pret putošanas piedevas. Savstarpēji jaucama ar citu viskozitāšu eļļām.

Standarti: Pārsniedz KAYABA dakšu eļļas raksturlielumus
Pieejamās viskozitātes: 2,5W, 5W, 7,5W, 10W

Fork Oil Expert Fork Oil Expert
Pussintētisks (Technosynthese®) hidrauliskais šķidrums visu veidu teleskopiskajām motociklu dakšām. Sastāvā īpašas MOTUL izstrādātas pret berzes piedevas, kas atvieglo slīdamību un dakšas darbību. Stabilas amortizācijas īpašības visās temperatūrās. Pret oksidēšanās, berzi samazinošas, blīvslēgu aizsardzības un pret putošanas piedevas. Savstarpēji jaucama ar citu viskozitāšu eļļām.

Pieejamās viskozitātes: 5W, 10W, 15W, 20W

Motocool Factory Line-35 Motocool Factory Line-35
Organiskais dzesēšanas šķidrums sporta motocikliem. Bāze-monoetilēnglikols ar organiskām (AOT tehnoloģijas) un antikorozijas piedevām. Vārīšanās punkts +136°C.

Atļauts braukt motošosejas sacīkstēs, krāsa - sarkana.

Motocool Expert -25 Motocool Expert-25
Dzesēšanas šķidrums motocikliem . Bāze-monoetilēnglikols ar dažādām pret korozijas piedevām. Pielietojams dzinējos, kuros izmantoti vieglie alumīnija sakausējumi. Vārīšanās punkts +136°C.

Motul bremžu šķidrums RBF 660 Bremžu šķidrums RBF 660 Factory Line
DOT 4- 100% sintētisks sporta bremžu šķidrums ar ļoti augstu vārīšanās temperatūru- +325°C. Vārīšanās temperatūra izmantojot mitruma testu- +204°C.

Standarti: FMVSS 116 DOT 4 / SAE J1703 & J1704 / ISO 4925

Pēdējās izmaiņas veiktas : 30.03.2018. 17:37:53

Eļļa motocikliem MOTUL